Аукціон на продовження договору оренди майна

Оголошуємо про проведення електронного аукціону на продовження договору оренди нежитлових приміщень.  1. Інформація про договір оренди, що продовжується:
18.09.2020

Аукціон з оренди майна на Стрийській, 24

Управлінням оголошено аукціон з передачі в оренду  нежитлового приміщення, що включене до переліку Першого типу. 1. Інформація про об’єкт оренди: Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Стрийська, 24. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення півпідвалу загальною (корисною) площею 47,3 кв.м за адресою: м. Львів, вул. вул. Стрийська, 24. Опис об’єкта: не є пам’яткою архітектури.      
18.09.2020

Аукціон з оренди півпідвалу на Стрийській, 24

Управлінням оголошено аукціон з передачі в оренду  нежитлового приміщення, що включене до переліку Першого типу. 1. Інформація про об’єкт оренди:  Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Стрийська, 24. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення півпідвалу загальною площею 50,10 кв.м за адресою: м. Львів, вул. вул. Стрийська, 24.
17.09.2020

Аукціон з оренди нежитлового приміщення на Зубрівській, 34

Оголошуємо перший аукціон з оренди майна на Prozorro згідно вимог нового Закону про оренду державного та комунального майна 1. Інформація про об’єкт оренди:  Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Зубрівська, 34. Найменування об’єкта: нежитлове приміщення першого поверху загальною площею 15,30 кв.м за адресою: м. Львів, вул. вул. Зубрівська, 34. Опис об’єкта: не є пам’яткою архітектури.
17.09.2020

Перелік об'єктів нерухомого майна

На виконання вимог Закону України "Про оренду державного та комунального майна" інформуємо про об'єкти нерухомого майна, що можуть бути передані в оренду. З переліком можна ознайомитися за посиланням. 
22.07.2020

Інформація для орендарів комунального майна

Для орендарів комунального майна надаємо інформацію щодо заяв на продовження договорів оренди згідно вимог нового Закону "Про оренду державного та комунального майна" слід подавати за 3 місяці до закінчення договору (важливо: якщо заява не подана, договір припиняється).
22.07.2020

Повідомляємо про намір передати в оренду приміщення на вул. І.Миколайчука, 9

Особи, що бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 4 лютого 2020 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку через Цен
22.01.2020

Повідомляємо про намір передати в оренду два об’єкти нерухомого майна

Особи, що бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 17 січня 2020 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку через Центр наданн
03.01.2020

Некомерційний конкурс: оренда приміщення на вул. С. Бандери, 35

Управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради оголошує некомерційний конкурс з метою надання в оренду вільних нежитлових приміщень, які перебувають у комунальній власності.
18.12.2019

Повідомляємо про намір передати в оренду 11 об’єктів нерухомого майна

Особи, що бажають отримати зазначені об’єкти нерухомого майна у користування на підставі договору оренди, повинні повідомити до 03.01.2020 включно про свій намір укласти договір оренди способом скерування заяви про укладення договору на адресу управління комунальної власності департаменту економічного розвитку через Центр надання адміністративних послуг м. Львова (пл.
18.12.2019