Продаж будівлі на вул.Ткацькій, 27

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Ткацька, 27.

 Найменування об’єкта: будівля (будівля меблевого цеху) загальною площею 597,2 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Ткацька, 27.

 Опис об’єкта: будівля (будівля меблевого цеху) загальною площею 597,2 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Ткацька, 27 відповідно до технічного паспорта, виготовленого Львівським комунальним підприємством «Агенція ресурсів Львівської міської ради» станом на 25.10.2019, інвентаризаційна справа № 97.

Об'єкт є виробничим приміщенням - будівлею меблевого цеху, яка розташована в серединній зоні м. Львів, в тихому місці.

Стан конструктивних елементів можна охарактеризувати як задовільний.

Будівля (будівля меблевого цеху) загальною площею 597,2 кв.м. за адресою: м. Львів, вул. Ткацька, 27 вже виставлялася на продаж способом аукціону оголошеного 16.07.2020, проте після проходження всіх етапів аукціонів, у зв’язку із відсутністю учасників – будівля (будівля меблевого цеху) не була відчужена та залишилася у комунальній власності.

Інформація про земельну ділянку:

 • місце розташування земельної ділянки (адміністративно територіальна одиниця): Львівська область, місто Львів, вулиця Ткацька, 27;
 • кадастровий номер: 4610137500:03:003:0041;
 • площа земельної ділянки, гектарів – 0.0334 га;
 • цільове призначення – 11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;
 • категорія земель - Землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення;
 • вид використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;
 • форма власності інформація про зареєстроване право в Державному земельному кадастрі відсутня.

Загальні відомості про земельну ділянку:

 • дата державної реєстрації земельної ділянки – 01.07.2020 року.
 • Інформація про документацію із землеустрою, на підставі якої здійснена державна реєстрація земельної ділянки – Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок від 01.06.2020, ФОП Пірус О.М.
 • Орган, який зареєстрував земельну ділянку – Відділ у м. Львові Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки:

 • вид обмеження у використанні земельної ділянки: охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта транспорту;
 • площа земельної ділянки (її частини) на яку поширюється дія обмеження: 0.0074 га;
 • підстава для виникнення обмеження у використанні земельної ділянки: Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності” від 17.02.2011 року;
 • строк дії обмеження: безстроково.

Відповідно до ч. 6 ст. 26 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) приватизація окремо стоячої будівлі, розташованої на земельній ділянці, яка перебуває в оренді або постійному користуванні третьої особи, є підставою для дострокового припинення договору оренди з такою третьою особою (припинення її права постійного користування) в частині земельної ділянки, необхідної для обслуговування і використання приватизованого об’єкта за призначенням. Власник такої земельної ділянки зобов’язаний укласти договір оренди з покупцем об’єкта приватизації, що є окремо стоячою будівлею, відповідно до Земельного кодексу України, у тримісячний строк з моменту реєстрації покупцем права власності на об’єкт приватизації.

Якщо права користування такою земельною ділянкою, визначеною в абзаці четвертому цієї частини, не оформлено або така земельна ділянка не перебуває у користуванні жодної особи, власник земельної ділянки вживає заходів для передачі в оренду покупцю об’єкта приватизації земельної ділянки в частині, необхідній для обслуговування і використання приватизованого об’єкта за призначенням, у шестимісячний строк з моменту реєстрації покупцем права власності на об’єкт приватизації.      

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»

Адреса балансоутримувача: 79008, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Електронна адреса: lkp.arlmr@gmail.com

2. Інформація про аукціон: 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами 

Посилання для участі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-10-14-000026-2

Дата та час проведення аукціону: 04 листопада 2020 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами).

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:  4 920 000 (чотири мільйони дев’ятсот двадцять тисяч) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  492 000,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням  стартової ціни: 2 460 000 (два мільйони чотириста шістдесят тисяч) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  246 000,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:  2 460 000 (два мільйони чотириста шістдесят тисяч) гривень 00 копійок.

 • Розмір гарантійного внеску:  246 000,00 грн без ПДВ.
 • Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн з ПДВ.

Умови продажу:

Особа, яка за результатами електронного аукціону набуде право власності на об’єкт приватизації за адресою: м. Львів, вул. Ткацька, 27 повинна відшкодувати (компенсувати) витрати балансоутримувача ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» на виготовлення технічної документації для присвоєння кадастрового номера земельної ділянки, на якій знаходиться об’єкт приватизації у сумі 9 198,00 грн з урахуванням ПДВ на поточний рахунок балансоутримувача ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» п/р: UA493808050000000026006603885 в АТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805, код платника податку 308234113042 (код за ЄДРПОУ 30823414), адреса розташування ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»:  м. Львів, площа Галицька, буд. 15.

4. Додаткова інформація.

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської  міської  ради  від 06.10.2020 № 210 «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону з умовами об’єкта малої  приватизації  за  адресою: м. Львів, вул. Ткацька, 27».

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі UA-AR-P-2020-07-15-000006-2

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

22 календарних дні від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні з умовами: 49 200,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 24 600,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 5 кроків.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

6. Перелік документів.

 

 

 

Категорія Аукціони