Проведення аукціону об'єкта на вул. Конюшинна, 6

 Продано 17.04.2020

 Переможець: Товариство з обмеженою відповідальністю "НЕЛІ ГРУП", ціна продажу: 5 500 001 грн.

 Результати за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-03-26-000084-3

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Конюшинна, 6.

 Найменування об’єкта: складські приміщення першого поверху під індексами  3, 4, 4а у будівлі під літ. «А-2» загальною площею 725,5 кв.м  що знаходяться за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 6.      

Опис об’єкта: складські приміщення першого поверху під інд. 3, 4, 4а у будівлі під літ. “А-2” згідно технічного паспорта, виготовленого Львівським комунальним підприємством «Агенція ресурсів Львівської міської ради» станом на 27.06.2019 року, інвентаризаційна справа № 62.

Складські нежитлові приміщення забезпечені двома окремими входами через металеві в'їздні ворота.

На підставі натурного огляду будинку в цілому та приміщень, їх фізичний стан - добрий. Підлога — бетон в хорошому стані. Стіни — частково цегляні пофарбовані вапняною фарбою, частково шлакоблоки (без оздоблення); перекриття — залізобетонне; віконні прорізи - відсутні.

В межах нежитлових приміщень об'єкта з інженерних комунікацій наявна електрика, в приміщенні під інд. 4 наявна примусова вентиляція.

Об'єкт перебуває в Залізничному районі, в периферійній частині міста, при одній з бічних вулиць міста — вул. Конюшинній. Район розташування характеризується в основному виробничо-промисловою забудовою. Поруч та неподалік об'єкта знаходяться: автомайстерня БУДШЛЯХМАШ СЕРВІС ТзОВ, Технопласт, виготовлення меблів, Львівський НДЕКЦ МВС України, автосалон Галичина-Авто, вільні від забудови земельні ділянки різного функціонального призначення, інша забудова міста. Транспортна доступність - задовільна.

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»

Адреса балансоутримувача: 79008, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Телефон балансоутримувача: (032) 297-56-81

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 30823414

Електронна адреса: lkp.arlmr@gmail.com

2. Інформація про аукціон: 

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов  

Посилання для участі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-03-06-000154-3

Дата та час проведення аукціону: 27 березня 2020 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:  

4 868 280 (чотири мільйони вісімсот шістдесят вісім тисяч двісті вісімдесят) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  486 828,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням  стартової ціни: 2 434 140 (два мільйони чотириста тридцять чотири тисячі сто сорок) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  243 414,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:   

2 434 140 (два мільйони чотириста тридцять чотири тисячі сто сорок) гривень            00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  243 414,00 грн без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн з ПДВ.

4. Додаткова інформація:

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської  міської  ради  від 26.02.2020 № 30 «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону без умов об’єкта малої приватизації за  адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 6».

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі

UA-AR-P-2020-02-25-000002-2

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

22 календарні дні від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 48 682,80 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 24 341,40 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 2 кроки.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

6. Перелік документів:

 

Категорія Аукціони