Проведення аукціону об'єкта на вул. Й. Коциловського, 12

 Продано 24.04.2020

 Переможець: Мисько Марія Леонідівна, ціна продажу:  75 600 грн.

 Результати за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-03-30-000136-3

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Й. Коциловського, 12.

 Найменування об’єкта: нежитлові приміщення підвалу, позначені у технічному паспорті  виготовленому Львівським комунальним підприємством «Агенція ресурсів Львівської міської ради» від 29.03.2020, інвентаризаційна справа № 39, під індексами 1-1, 1-2, 1-3 загальною площею 15,1 кв.м.

Опис об’єкта: нежитлові приміщення в підвалі чотириповерхового цегляного житлового будинку, що входить в рядову забудову вулиці Коциловського, забезпечені спільним входом (з під'їзду житлового будинку сходами вниз в загальний коридор, звідки можливий доступ до приміщень).

На підставі натурного огляду будинку в цілому та приміщень зокрема їх фізичний стан - незадовільний, двері - дерев'яні, вікна — дерев'яні подвійні пофарбовані з захисними металевими решітками. Висота оцінюваних приміщень підвалу — 2,90 м.

Об'єкт перебуває в Личаківському районі, в серединній частині міста, при одній з бічних вулиць міста — вул. Й. Коциловського. Район розташування характеризується в основному житловою та комерційною забудовою. Поруч та неподалік об'єкта знаходяться: житлові будинки з вбудованими комерційними об'єктами, Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер", Генеральне консульство Російської Федерації у Львові, Baby Club, Бейбі Клуб - мережа дитячих центрів, середня школа, дитячий садочок, інша забудова міста.

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»

Адреса балансоутримувача: 79008, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Телефон балансоутримувача: (032) 297-56-81

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 30823414

Електронна адреса: lkp.arlmr@gmail.com

2. Інформація про аукціон: 

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов  

Посилання для участі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-03-07-000005-3

Дата та час проведення аукціону: 31 березня 2020 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:  

114 960 (сто чотирнадцять тисяч дев’ятсот шістдесят) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  11 496,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням  стартової ціни: 57 480,00 (п’ятдесят сім тисяч чотириста вісімдесят) гривень                     00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  5 748,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:   

57 480,00 (п’ятдесят сім тисяч чотириста вісімдесят) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  5 748,00 грн без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн з ПДВ.

4. Додаткова інформація:

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської  міської  ради  від 26.02.2020 № 29 «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону без умов об’єкта малої приватизації за  адресою: м. Львів, вул. Й. Коциловського, 12».

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі

UA-AR-P-2020-02-20-000001-1

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

25 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 1 149,60 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 574,80 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 5 кроків.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

6. Перелік документів:

 

Категорія Аукціони