Проведення електронного аукціону об’єкта на вул. Ген. Т. Чупринки, 58 а

ПРОДАНО 18.10.2018

Переможцем аукціону стало ПП "Біон", яке придбало цей об'єкт за 930 160 грн..

Рзультати за посиланням: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2018-09-24-000014-3

1. Інформація про об’єкт приватизації: 

 Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Генерала Т. Чупринки, 58 а

 Найменування об’єкта: нежитлове приміщення першого та цокольного поверхів загальною площею 143,8 кв.м,

 Опис  об’єкта:  нежитлове  приміщення першого (під індексами 22, 24,26, 28-33) та цокольного (під індексами 23, 25, 27) поверхів загальною площею 143,8 кв.м, розташоване у будинку № 58 а на вул. Генерала Т. Чупринки у м.Львові, що є частиною пам’ятки архітектури місцевого значення, охоронний № 2182, згідно з Рішенням Львівського облвиконкому № 450 від 28.10.1987.

 Будинок двоповерховий, розташований в глибині подвір’я, входить в комплекс забудови колишньої фабрики Левинського, перебуває в межах історичного ареалу м.Львова. Будинок побудований в стилі еклектики з рисами історизму. Фасад лаконічний без декору.

 Адміністративно-виробнича будівля, в якій знаходиться приміщення, являє собою двоповерхову цегляну будівлю з підвалом, прямокутної конфігурації в плані.

Балансоутримувач: ЛКП «Затишне»

Адреса балансоутримувача: 79013, м.Львів, вул. Котляревського, 37 б

Телефон балансоутримувача: (032) 237-20-34

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 22380285

Електронна адреса:  zatushne@ukr.net

2. Інформація про аукціон: 

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами

Дата та час проведення аукціону: 25 вересня 2018 року, година, о котрій  починається аукціон,  встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні з умовами, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні з умовами:  

1 840 320 (один мільйон вісімсот сорок тисяч триста двадцять) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  184 032,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 920 160 (дев’ятсот двадцять тисяч сто шістдесят) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  92 016,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

920 160 (дев’ятсот двадцять тисяч сто шістдесят) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  92 016,00 грн без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 744,60 грн з ПДВ.

Умови продажу:

         - виконання норм чинного законодавства України у галузі охорони пам’яток культурної спадщини стосовно об’єкта купівлі-продажу, а саме: протягом 15 календарних днів від дати нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу у встановленому порядку подати необхідні документи до управління охорони історичного середовища Львівської міської ради (м. Львів, вул. Валова, 20) для укладення майбутнім власником попереднього договору про укладення у майбутньому охоронного договору на пам’ятку (її частину) стосовно об’єкта купівлі-продажу з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам’ятки, робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці з метою утримання її у належному стані, згідно з вимогами ст. 18 Закону України “Про охорону культурної спадщини“. Протягом 30 календарних днів від дати державної реєстрації права власності укласти охоронний договір стосовно об’єкта купівлі-продажу.

   Особі,  яка   набула  права  володіння,  користування  чи  управління  пам'яткою,  забороняється передавати цю пам’ятку у володіння користування чи управління іншій

особі без погодження відповідного органу охорони культурної спадщини.

4. Додаткова інформація:

5. Технічні реквізити :                       

6. Перелік документів:

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

Категорія Аукціони