Проведення електронного аукціону об’єкта на вул. Л. Долинського, 4

1. Інформація про об’єкт приватизації:

 Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Л. Долинського,4.

 Найменування об’єкта: нежитлові приміщення підвалу загальною площею 25,5 кв.м за адресою: м. Львів, вул. Л. Долинського,4.

 Опис об’єкта: нежитлові приміщення підвалу під індексами 1,2,3 загальною площею 25,5 кв.м. за адресою м. Львів, вул. Л. Долинського, 4 відповідно до технічного паспорта, виготовленого 18.09.2019 року Львівським комунальним підприємством "Агенція ресурсів Львівської міської ради".

Вказаний об'єкт розташований в підвалі триповерхового житлового будинку, що розташований в серединній частині м. Львова.

Вхід до приміщень здійснюється через вхід загального користування.

Балансоутримувач: ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради»

Адреса балансоутримувача: 79008, м. Львів, пл. Галицька, 15.

Телефон балансоутримувача: (032) 297-56-81

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 30823414

Електронна адреса: lkp.arlmr@gmail.com

2. Інформація про аукціон:   

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов 

Посилання для участі: https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-05-31-000017-3

Дата та час проведення аукціону: 23 червня 2020 року, година, о котрій  починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами) та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (зі змінами).

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:  

231 600 (двісті тридцять одна тисяча шістсот) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  23 160,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням  стартової ціни: 115 800 (сто п’ятнадцять тисяч вісімсот) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  11 580,00 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:   

115 800 (сто п’ятнадцять тисяч вісімсот) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  11 580,00 грн без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 944,60 грн з ПДВ

4. Додаткова інформація:

5. Технічні реквізити інформаційного повідомлення:

Наказ управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської  міської  ради  від 28.05.2020 № 92 «Про затвердження умов  продажу  та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону без умов об’єкта малої  приватизації  за  адресою: м. Львів, вул. Л. Долинського, 4».

Унікальний КОД, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації,  в електронній торговій системі

UA-AR-P-2020-05-26-000009-3

Період між аукціоном без умов та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:

24 календарних дні від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації.

Крок аукціону на аукціоні без умов: 2 316,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Крок аукціону на аукціоні із зниженням стартової ціни та аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 1 158,00 грн. (1% від стартової ціни аукціону)

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій, становить 3 кроки.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

6. Перелік документів:

 

 

Категорія Аукціони