Проведення електронного аукціону об’єкта на вул. Стрийська, 3

Проведення електронного аукціону об’єкта на вул. Стрийська, 3

​1. Інформація про об’єкт приватизації:

Місцезнаходження об’єкта: м. Львів, вул. Стрийська, 3

 Найменування об’єкта: нежитлове приміщення першого поверху загальною площею 30,0 кв.м,

Опис  об’єкта: нежитлове приміщення першого поверху ( під індексом II), загальною площею 30,0 кв.м розташоване у будинку № 3 на вул. Стрийській. Вхід у приміщення з подвір’я. Висота приміщення 3,50 м.

 Район, в якому розташоване приміщення, обладнаний всіма необхідними інженерними комунікаціями. Інженерне забезпечення здійснюється від загальноміських мереж. Місцерозташування приміщення має досить зручний зв’язок з діловими, виробничими та житловими районами міста.

Балансоутримувач: ЛКП «Снопківське»

Адреса балансоутримувача: 79011, м.Львів, вул. Кубійовича, 33

Телефон балансоутримувача: (032) 276-09-18, (032) 276-01-17   

Код за ЄДРПОУ балансоутримувача: 23891645

Електронна адреса: snopkivske@i.ua

2. Інформація про аукціон 

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов

Дата та час проведення аукціону: 25 вересня 2018 року, година, о котрій  починається аукціон,  встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 09-00 до 18-00 години дня.

Аукціон проводиться відповідно до ЗУ «Про приватизацію державного і комунального майна» та Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня № 432  «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу» (зі змінами).

До участі в аукціоні не допускаються особи, на яких поширюються обмеження, визначені частиною другою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні без умов, аукціоні із зниженням стартової ціни (подання цінових аукціонних пропозицій) встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19-30 до 20-30 години дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16-15 до 16-45 години дня проведення електронного аукціону.

3. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні без умов:  

246 396 (двісті сорок шість тисяч триста дев’яносто шість) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  24 639,60 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні із зниженням стартової ціни: 123 198,00 (сто двадцять три тисячі сто дев’яносто вісім) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  12 319,80 грн без ПДВ.

Стартова ціна об’єкта (з ПДВ) для продажу на аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій:   

123 198,00 (сто двадцять три тисячі сто дев’яносто вісім) гривень 00 копійок.

Розмір гарантійного внеску:  12 319,80 грн без ПДВ.

Розмір реєстраційного внеску: 744,60 грн з ПДВ.

4. Додаткова інформація:

5. Технічні реквізити:

6. Перелік документів:

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій наводяться посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/.

 

Категорія Аукціони