Відбудеться аукціон: вул. П.Грабовського, 6-а

Управління комунальної власності інформує  про продаж на аукціоні об’єкта малої приватизації комунальної власності м. Львова. На аукціон виставлено нежитлове приміщення по вул. П. Грабовського, 6-а.

Історичні дані про об’єкти: будинок № 6-а на вул. П. Грабовського  у м. Львові - пам'ятка архітектури місцевого значення, згідно з рішенням Львівського облвиконкому № 227 від 17.07.1990 р. Пам'ятка архітектури розташовано в межах історичного ареалу міста Львова, збудована у 1939 р. в стилі функціоналізму, займає кутову ділянку на перетині вулиць П. Грабовського та Д. Лукіяновича.  Кам’яниця – цегляна, чотириповерхова, на високому цоколі. Головний фасад (від вул. П. Грабовського) – асиметричний, чотириосьовий, горизонтально почленований профільованими міжповерховими карнизами та розшитий вертикальними тягненнями тиньку. Ріг будинку акцентований заокругленими виступаючими балконами з металевими огородженнями геометричного рисунку. Будинок має внутрішнє подвір’я. Система водовідведення чільних і дворового фасадів – вертикальні металеві труби, стан – задовільний.

Загальний стан пам’ятки - задовільний. Пам’ятка зберегла свою форму, структуру, архітектурні конструкції та деталі, відображає розвиток архітектури і містобудування м. Львова періоду стилю функціоналізму.

Адреса об’єкта приватизації, вул.

Поверховість

Площа, кв. м

Початкова ціна продажу з ПДВ (грн.)

Гарантійний внесок (10% від початкової вартості продажу), грн. без ПДВ

Балансоутримувач

П. Грабовського, 6-а

цокольний поверх

25,4

234 600,0 23 460,00

ЛКП «Цитадель-Центр»

Перелік документів та Умови продажу

Кінцевий строк прийому заяв для участі в аукціоні –  12 травня.

Особи, які подали заяви та документи на участь в аукціоні, зобов’язані до 18 травня до 16.00 год. включно укласти договір про участь в аукціоні  з ПП «Фірма СОМГІЗ» (м. Львів, вул. Академіка А.Сахарова, 46-а; тел. (032) 244 30 91; 244 30 92.

Час та місце ознайомлення з об’єктами: ознайомитися з об’єктами можна за місцем їх розташування в робочі дні, отримати інформацію можна в балансоутримувача за вказаними телефонами та в управлінні комунальної власності Львівської міської ради за телефоном: (032) 297 55 18,  (032) 235 50 26, з 10.00 год. до 17.00  год.

Час та місце проведення аукціону: аукціон відбудеться 19 травня за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, 2-й поверх, велика сесійна зала, 11.00 год. Реєстрація учасників аукціону  проводитиметься з 09.30 год. до 10.30 год. за місцем проведення аукціону. Присутність претендентів на участь в аукціоні на реєстрації обов’язкова. Претенденти на участь в аукціоні повинні мати при собі документ, що посвідчує особу, представники – довіреність, посвідчену нотаріально та оформлено з згідно з чинним законодавством, яка підтверджує повноваження претендентів (їх представників). 

Категорія Аукціони