Начальник управління: Свистун Інна Василівна

Народилася 26 січня 1975 року у с. Березини Радивилівського району Рівненської області. Громадянка України. Одружена, виховує сина та трьох доньок.

У 1991 р. закінчила Теслугівську середню школу із золотою медаллю. Одразу після школи вступила на економічний факультет Львівського Національного Університету ім. І. Франка. Закінчила з відзнакою у 1996 р., отримавши спеціальність “Економічне та соціальне планування”.

З 1995 по 1997 рік працювала менеджером з промоції Радіо "Люкс”.

З 1997 по 2007 рік працювала на ТзОВ “Золотий Дощ” головним редактором інформаційно-довідкового видання.

З 2007 року працювала директором комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління” Львівської міської ради.

З серпня 2013 року працює начальником управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради.

З 2015 по 2020 року - депутат VII скликання Львівської обласної ради. Також є секретарем депутатської комісії з питань комунального майна та приватизації.

З листопада 2020 року - депутат VIII скликання Львівської обласної ради. Є членкинею комісії з питань комунального майна.

Начальник управління має двох заступників (у тому числі одного заступника, який не очолює відділ), яких призначає на посади та звільняє з посад Львівський міський голова за поданням начальника управління у порядку, визначеному законодавством. Начальник відділу регулювання орендних відносин за посадою є заступником начальника управління. Заступники начальника управління виконують функції, повноваження і завдання відповідно до розподілу обов’язків, визначених начальником управління.      

Заступник начальника управління: Сторож Лілія Вікторівна

Народилася 12 травня 1980 року у м. Львові. Громадянка України. Одружена, виховує доньку та сина.

У 1998 році закінчила Львівську середню школу № 40.

З 1998 по 2002 рік навчалася у Тернопільському національному економічному університеті за спеціальністю “Фінанси”. Отримала освіту економіста.

З червня 1997 року працювала на посаді організатора страхування в ЗФАСТ “Львів-Терен”.

З квітня 2000 року працювала на посаді бухгалтера 2-ої категорії в Управлінні МВСУ у Львівській області лікарні на 70 ліжок з поліклінікою.

З 2006 по 2008 рік працювала на посадах бухгалтера, старшого бухгалтера та головного бухгалтера філії в ПП і ТзОВ “Мобілочка”.

З 2008 року працювала головним бухгалтером комунального підприємства “Адміністративно-технічне управління” Львівської міської ради

У 2009 році закінчила спеціалізований курс навчання «Повний курс бухгалтера» в Харківському фінансово-економічному інституті, де отримала повний обсяг знань з бухгалтерського та податкового обліку для роботи в бухгалтерії.

З вересня 2013 року працювала на посаді начальника фінансового-розрахункового відділу управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради.

З вересня 2015 року працюю заступником начальника управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради.